Targi Warsaw Security Expo

Zdjęcie: Warsaw Security Expo

Warsaw Security Expo to międzynarodowe targi systemów zabezpieczeń i ochrony, których premierowa edycja odbędzie się w dniach 4-6 października 2023 roku w Ptak Warsaw Expo. To wydarzenie dedykowane zarówno tym, którzy dostarczają innowacyjnych branżowych rozwiązań, jak i tym, którzy ich poszukują. Wydarzenie odbywa się pod patronatem medialnym Security OPS.

Warsaw Security Expo powstało z potrzeby rozmowy o bezpieczeństwie i analiz rynku wskazujących na to, że wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy z tego, jak najlepiej chronić biznes. Stopniowe podnoszenie świadomości społecznej w tym temacie przełożyło się na konieczność stworzenia innowacyjnej platformy, która poświęcona zostanie w pełni zagadnieniom zabezpieczeń. Jest nią Warsaw Security Expo, którego premierowa edycja odbędzie się w dniach 4-6 października 2023 roku.

Warsaw Security Expo – wydarzenie, którego jeszcze w Polsce nie było

Warsaw Security Expo traktować będzie o wszystkich rodzajach zabezpieczeń na każdej płaszczyźnie. Podczas wydarzenia będzie można pogłębić wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa i ochrony danych, Data Analytics, kontroli dostępu czy zarządzania ryzykiem ICS/OT. Poruszone zostaną również kwestie zagrożeń CBRNE, a w strefie wystawienniczej zaprezentują się firmy zajmujące się monitoringiem wizyjnym i CCTV, ochroną przemysłową, oprogramowaniem do zarządzania systemami zabezpieczeń czy systemami alarmowymi i antywłamaniowymi. Ponadto, odwiedzający będą mogli zaznajomić się z innowacjami z dziedziny technologii Dron i Counter-Dron, konwojów i ochrony fizycznej, ochrony VIP, sprzętu ratunkowego czy odzieży specjalistycznej oraz akcesoriów dla branży security.

W jednym miejscu i czasie spotkają się więc najwięksi w branży specjaliści, dostarczający tysięcy rozwiązań odpowiadających potrzebom nowoczesnego biznesu.

Kogo konkretnie będzie można spotkać podczas Warsaw Security Expo?

Warsaw Security Expo dedykowane jest odwiedzającemu biznesowemu, których chce zaznajomić się i w konsekwencji implementować skuteczne sposoby zabezpieczeń. W gronie uczestników znajdą się między innymi dyrektorzy i kadra menedżerska firm przemysłowych różnych branż, właściciele i kadra menedżerska firm usługowych różnych branż, szefowie ochrony przedsiębiorstw przemysłowych czy menedżerowie działów IT średnich i dużych firm. Jako że wydarzenie dotyczyć będzie również zabezpieczeń infrastrukturalnych, nie zabraknie zarządców budynków, architektów, projektantów, inżynierów budowlanych czy projektantów systemów zabezpieczeń.

Ponadto, Warsaw Security Expo skierowane będzie również do przedstawicieli firm ochroniarskich, detektywistycznych, służb mundurowych i samorządów.

Przeczytaj także: VIII Forum bezpieczeństwa morskiego państwa FBM 2023 >>

Wystawcy skierują do nich szeroką gamę ofert z różnych sektorów działania w szeroko pojętym „bezpieczeństwie”. Nie zabraknie firm szkoleniowych, projektowych realizujących systemy zabezpieczeń czy tych dostarczających rozwiązania z zakresu wykrywania i monitorowania zagrożeń CBRNE. Wydarzenie otwarte będzie również na usługi przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w analityce Video/AI czy dostawców rozwiązań z zakresu kontroli dostępu i biometrii.

Merytoryczna strona Warsaw Security Expo

Podczas Warsaw Security Expo nie mogło zabraknąć branżowej Konferencji. Podczas niej poruszone zostaną aktualne tematy i zagadnienia najbardziej dotykające tego sektora. Eksperci i specjaliści wypowiedzą się między innymi na tematy odnoszące się do najnowszych trendów i innowacji w branży, digitalizacji i automatyzacji sektora, a także nowych technologii w produkcji i procesach logistycznych. Ponadto skupią się na wyzwaniach związanych ze zrównoważonym rozwojem branży zabezpieczeń i ochrony, przyszłości branży zabezpieczeń i ochrony czy inwestycjach i finansowaniu w sektorze branżowym.

Więcej informacji na temat Warsaw Security Expo można znaleźć na stronie warsawsecurityexpo.com

Źródło: Warsaw Security Expo