Warsaw Security Summit 2023 

Zdjęcie: pisa.org.pl

W hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbyła się 7 edycja konferencji Warsaw Security Summit, która zaliczana jest do najbardziej prestiżowych i opiniotwórczych wydarzeń branży bezpieczeństwa w Polsce

Warsaw Security Summit

Organizatorem spotkania był A&S Polska – uznana platforma wiedzy branżowej dla profesjonalistów rynku security. Obserwując wydarzenie na przestrzeni kilku ostatnich lat można wysnuć śmiałą tezę, że z każdą edycją cieszy się ono coraz większym zainteresowaniem w środowisku branżowym. Ocenia się, że w tym roku przez Warsaw Security Summit przewinęło się około 800 – 900 zarejestrowanych uczestników.

Edycja 2023 obejmowała swą tematyką zagadnienia z zakresu infrastruktury krytycznej, logistyki i transportu, sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa oraz zarządzania ryzykiem.

Przeczytaj także: Powstanie komisja do zbadania wpływów Rosji na bezpieczeństwo Polski >>

Warsaw Security Summit było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń na temat tendencji w środowisku bezpieczeństwa, trendów, stosowanych praktyk oraz najczęściej popełnianych błędów w tym obszarze. Była to również okazja do zaprezentowania przez wystawców nowoczesnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa obiektów, sieci, security.

Źródło: pisa.org.pl