Konferencja Secure 2024

Grafika: CERT.PL

W dniach 16-17 kwietnia 2024 roku w Muzeum Historii Polski w Warszawie odbędzie się 27 edycja konferencji Secure. Tegoroczna edycja wydarzenia odbywa się pod hasłem Horyzont cyberwyzwań.

Secure 2024

Odbywająca się od 1997 roku konferencja Secure poświęcona jest coraz powszechniejszym wykorzystaniem sztucznej inteligencji w cyberświecie.

Każdego roku w programie konferencji są m.in. prezentacje, rozmowy i panele dyskusyjne z udziałem wysokich rangą przedstawicieli instytucji międzynarodowych, administracji publicznej i sektora prywatnego.

W tym roku dzień wcześniej, 15 kwietnia, wychodząc naprzeciw potrzebie rozwijania technicznych kompetencji w obszarze cyberbezpieczeństwa zostanie zaprezentowana oferta szkoleń, które pozwolą uczestnikom konferencji lepiej poznać mechanizmy i narzędzia dostępne dla osób dbających o ten obszar.

Przeczytaj także: Zmiany w NASK >>

Konferencja adresowana jest do szerokiego grona ekspertów. Agenda wydarzenia będzie zróżnicowana, a nad jej ostatecznym kształtem pracuje Rada Programowa pod przewodnictwem dyrektora Krzysztofa Silickiego. 

Źródło: CERT.PL