PHO nawiązuje współpracę z potentatem w dziedzinie zaawansowanej biometrii

Zdjęcie: Adobe Stock

Polski Holding Obronny sp. z o.o., podmiot w branży bezpieczeństwa na polskim rynku, nawiązał współpracę z Herta Security, S.L. światowym potentatem w rozwoju nowoczesnych technologicznie rozwiązań analityki obrazu, rozpoznawania twarzy, biometrii opartej o AI.

Polski Holding Obronny nawiązuje wspołpracę z Herta Security

PHO nie zwalnia kroku i po szeregu akwizycji wzmacniających potencjał spółki w branży security – stawia na nowoczesne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego.

Na mocy podpisanego dokumentu, Polski Holding Obronny sp. z o.o. staje się wyłącznym dystrybutorem produktów Herta na terenie Polski dla wrażliwego segmentu klientów.

Rozwiązanie wraz z oprogramowaniem zawiera kilka modułów:

BIOMARKETING – narzędzia marketingowe umożliwiające użytkownikom zbieranie informacji na potrzeby segmentacji i tworzenia strategii biznesowych,

– BIOACCESS – system kontroli dostępu z wykorzystaniem rozpoznawania twarzy,

– BIOSURVEILLANCE NEXT – wydajne rozpoznawanie twarzy w środowisku o dużym natężeniu ruchu,

– BIOFINDER – rozpoznawanie twarzy do analizy kryminalistycznej nagrań wideo i zdjęć.

Zawarta umowa zakłada obustronne korzyści, wymianę know-how, jak również współpracę o charakterze ściśle biznesowym.

Przeczytaj także: Jak uzyskać pozwolenie na broń palną w Polsce? >>

Jak podkreślił Ireneusz Pawłowski, dyrektor zarządzający w Polskim Holdingu Obronnym: „Transakcja jest potwierdzeniem konsekwentnie realizowanej przez spółkę strategii rozwoju, poprzez dostarczanie klientom zaawansowanych technologicznie rozwiązań, co finalnie przekłada się na wzrost innowacyjności i atrakcyjność oferty. Nie skupiamy się wyłącznie na tradycyjnych i konwencjonalnych środkach ochrony, lecz dostarczamy swoim klientom rozwiązania zapewniające realne bezpieczeństwo”.

Polski Holding Obronny dokonał w ostatnich miesiącach trzech akwizycji podmiotów specjalizujących się w świadczeniu usług bezpieczeństwa. Grupa PHO zatrudnia już ponad 3500 pracowników, którzy realizują zadania z zakresu zabezpieczenia i ochrony klientów.

Źródło informacji: Polski Holding Obronny