Spotkanie z ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa

Grafika: Safety Project

W dniach od 23 do 25 kwietnia 2024 roku w Poznaniu odbędą się Targi SECUREX będące międzynarodową platformą wymiany wiedzy, innowacji i praktyki dla szeroko pojętej branży security. Targom towarzyszyć będzie pierwsza edycja Międzynarodowego Kongresu Zabezpieczeń Technicznych, tworząc zupełnie nową jakość doświadczenia biznesowych spotkań.

I Międzynarodowy Kongres Zabezpieczeń Technicznych

I Międzynarodowy Kongres Zabezpieczeń Technicznych – „W poszukiwaniu innowacji i dobrych praktyk” to wyjątkowe wydarzenie stanowiące przestrzeń do dialogu pomiędzy dostawcami rozwiązań i usług, projektantami, instalatorami i klientami końcowymi. W czasie trzech dni obrad odbędzie się kilka sesji tematycznych, debat oraz warsztatów praktycznych z obszaru zabezpieczeń technicznych, oraz bezpieczeństwa fizycznego.

Ponadto, w ramach Kongresu pod patronatem merytorycznym Polskiej Izby Systemów Alarmowych zorganizowane zostaną Mistrzostwa Instalatorów Systemów Alarmowych.

Kongres organizowany jest we współpracy z firmą Safety Project oraz Polską Izbą Systemów Alarmowych, Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego APEIRON przy wsparciu strategicznym Polskiej Izby Ochrony, Centrum Ratownictwa, Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, Instytutu Zachodniego oraz Wojskowej Akademii Technicznej, Wydział Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania.

Spotkanie online z organizatorami kongresu

W celu przybliżenia uczestnikom idei i myśli przewodniej Kongresu, przedstawienia sposobu jego organizacji oraz nakreślenia kluczowych zagadnień Organizatorzy zapraszają na spotkanie online 5 lutego, w godzinach 11:00-13:00, dostępne po bezpłatnej rejestracji.

W spotkaniu weźmie udział zarówno komitet organizacyjny, jak i zaproszeni Goście, którzy wkrótce wystąpią na Kongresie w charakterze prelegentów. Po części prezentacyjnej przewidziany jest czas na pytania od uczestników.

Przeczytaj także: 24. Konferencja Branży Ochrony: „Potencjał i rola sektora prywatnego w systemie bezpieczeństwa narodowego” już za nami! >>

Udział w spotkaniu pozwoli przyszłym słuchaczom Kongresu dowiedzieć się, jakie tematy poruszy innowacyjna formuła wykładów i warsztatów, poznać online prelegentów – ekspertów i praktyków z dziedziny zabezpieczeń – których już wkrótce wysłuchają na żywo, zaplanować swój udział, wybierając najciekawsze dla siebie elementy, a także zadać pytania dotyczące merytoryki i organizacji wydarzenia.

BEZPŁATNE ZAPISY na spotkanie online –> https://kongressecurex.ppv-stream.pl/

Źródło: Safety Project