Targi Securex i PolSecure startują już jutro!

Grafika: Adobe Stock

W dniach od 23 do 25 kwietnia 2024 roku w Kielcach i Poznaniu odbędą się dwa niezwykłe wydarzenia pod patronatem Security OPS. Odbywające się jednocześnie w obu miastach Trzecie Międzynarodowe Targi POLSECURE i Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX przyciągną fachowców ze służb mundurowych, specjalistów i ekspertów z branży szeroko pojętego bezpieczeństwa oraz rzeszę zwiedzających.

Targi Zabezpieczeń SECUREX

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń Securex to największe wydarzenie biznesowe dla branży zabezpieczeń w Środkowo-Wschodniej Europie. Motywem przewodnim edycji 2024 będzie „Bezpieczna przyszłość. Niekonwencjonalne rozwiązania w branży security”.

W czasie targów swój asortyment zaprezentują liderzy rynku oraz firmy wyspecjalizowane w tworzeniu systemów zabezpieczeń dla poszczególnych sektorów. Zakres tematyczny obejmuje zagadnienia bezpieczeństwa budynków, osób, mienia i cyberprzestrzeni.

Istotnym punktem programu targów będzie I Międzynarodowy Kongres Zabezpieczeń Technicznych „W poszukiwaniu innowacji i dobrych praktyk”.

III Międzynarodowe Targi POLSECURE

Podczas trzeciej edycji targów dla bezpieczeństwa POLSECURE swoją ofertę przedstawią firmy specjalizujące się w produkcji wyposażenia specjalnego, środków ochrony osobistej, sprzętu ratowniczego, oprogramowania służącego łączności, dowodzeniu czy kontroli, ale także do wymiany doświadczeń i rozmów o rzeczywistych potrzebach służb mundurowych.

Przeczytaj także: Członek ISIS deportowany z Polski >>

Jak co roku targom POLSECURE towarzyszyć będzie wiele wydarzeń konferencyjnych, pokazy dynamiczne i prezentacje sprzętu. Przez trzy dni funkcjonariusze Policji będą mieli okazję do wzięcia udziału w Międzynarodowych Konferencjach Policyjnych organizowanych przez Komendę Główną Policji.