Konferencja SSABSecManager dla środowiska oświatowego i kulturowego

Konferencja SSABSecManager. Grafika: SSABS

W dniach 21-23 listopada 2022 roku na Kaszubach w miejscowości Szarlota k. Kościerzyny odbędzie się konferencja SSABSecManager. To wydarzenie warsztatowe dedykowane dla obszaru bezpieczeństwa placówek edukacyjnych i muzealnych połączone z prezentacją nowego kursu zawodowego dla osób zarządzających ryzykiem.

Świadome i odpowiedzialne zarządzanie organizacjami nie może lekceważyć kwestii bezpieczeństwa stąd pomysł na stworzenie przedsięwzięcia, które będzie wykorzystywać doświadczenie byłych funkcjonariuszy mundurowych w realiach świata cywilnego. Inicjatywa jest próbą wprowadzenia komercyjnego standardu branżowego w postaci metodyki, bazując na edukacyjnym potencjale Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni połączonym z praktyczną wiedzą dobranych ekspertów branżowych.

Celem projektu było stworzenie powszechnie dostępnego standardu branżowego podwyższającego potencjał ludzki w Polsce. Podczas konferencji zostaną przedstawione wypracowane rezultaty całego projektu pt. „Stworzenie kompleksowego programu nauczania zawodowego w zakresie zarządzania bezpieczeństwem w oparciu o nową autorską metodykę” realizowanego w ramach dofinansowania o wartości 58 078,80 EUR otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach Funduszy EOG i 10 249,20 EUR otrzymanych ze środków budżetu Państwa Polskiego.

Przeczytaj także: DKWOC i Cisco podpisały porozumienie o współpracy w zakresie cyberbezpieczeństwa >>

Organizatorem konferencji i realizatorem projektu jest Stowarzyszenie Studiów i Analiz Bezpieczeństwa oraz Akademia Marynarki Wojennej i Tactical Risk Grup Sp. z o.o.

Rejestracja i koszty

Dla każdego uczestnika przewidziano certyfikat ukończenia kursu. Udział w konferencji jest bezpłatny dla pierwszych 60 zarejestrowanych osób (organizator zapewnia również bezpłatny nocleg i wyżywienie). Istnieje możliwość wsparcia przy organizacji dojazdu z dworca PKP Kościerzyna. Liczba uczestników jest ograniczona. Zapisy trwają do 16.11.2022 r.

Link do rejestracji elektronicznej znajduje się na stronie internetowej Konferencji SSABSecManager dla edukacji i muzealnictwa