VII Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych

Grafika: Polska Izba Systemów Alarmowych

W dniach od 23 do 25 kwietnia 2024 roku w ramach Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń Technicznych SECUREX 2024, Polska Izba Systemów Alarmowych (PISA) wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi (MTP), wraca do organizacji Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem medialnym Security OPS.

Czym są VII Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych?

VII Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych to wyjątkowe wydarzenie stanowiące przestrzeń do dialogu pomiędzy dostawcami rozwiązań i usług, projektantami, instalatorami i klientami końcowymi.

Każda edycja wydarzenia przyciąga przedsiębiorców, w których zakresie działalności jest projektowanie lub wykonawstwo i konserwacja elektronicznych systemów zabezpieczeń technicznych.

Co w tym roku przygotowali organizatorzy?

W czasie trzech dni obrad odbędzie się kilka sesji tematycznych, debat oraz warsztatów praktycznych z obszaru zabezpieczeń technicznych, oraz bezpieczeństwa fizycznego.

Mistrzostwa Instalatorów Systemów Alarmowych odbędą się w dniu 24 kwietnia o godz. 10.00 podczas Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX 2024 (pawilon 6).

W rywalizacji wezmą udział cztery drużyny:

  • MICROSYSTEM Sp. z o.o.
  • SOLID GROUP Sp. z o.o. Sp. k.
  • SOLID SECURITY Sp. z o.o.
  • SERIS KONSALNET SECURITY Sp. z o.o.

Przeczytaj także: Profesjonalnie o bezpieczeństwie, czyli Securex 2024 >>

Dodatkowo 25 kwietnia odbędzie się kolejna edycja programu „MTP i PISA dla przyszłych profesjonalistów”, mając na celu zaprezentowanie najnowocześniejszych rozwiązań młodzieży z poznańskich szkół technicznych.

Zapraszamy!