POLSECURE 24 – targi dla bezpieczeństwa

Zdjęcie: Targi Kielce

W dniach od 23 do 25 kwietnia 2024 roku w czasie Targów Kielce odbędzie się trzecia edycja targów POLSECURE. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem honorowym Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, a partnerem strategicznym targów jest Grupa WB. Patronat medialny nad targami objęła redakcja Security OPS.

Specjalistyczna oferta dla służb mundurowych

Targi POLSECURE będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą firm specjalizujących się w produkcji wyposażenia specjalnego, środków ochrony osobistej, sprzętu ratowniczego, oprogramowania służącego łączności, dowodzeniu czy kontroli, ale także do wymiany doświadczeń i rozmów o rzeczywistych potrzebach służb mundurowych.

Merytorycznie o służbach

POLSECURE to nie tylko wyjątkowa ekspozycja. Targom towarzyszy wiele wydarzeń konferencyjnych, pokazy dynamiczne i prezentacje sprzętu. Przez trzy dni funkcjonariusze Policji będą mieli okazję do wzięcia udziału w Międzynarodowych Konferencjach Policyjnych organizowanych przez Komendę Główną Policji.

W pierwszym dniu targów zaplanowana jest, zgodna z aktualną sytuacją Międzynarodowa konferencja pt. „Fundusze unijne wsparciem dla modernizacji i rozwoju innowacyjności w Policji”.

Przeczytaj także: Stopnie alarmowe przedłużone do 31 maja 2024 roku >>

W dniu 24 kwietnia natomiast odbędą się aż cztery spotkania. „Wyzwania związane z koniecznością wdrażania w Policji nowoczesnych narzędzi wspierających zwalczanie przestępczości ekonomicznej”, „Cyberbezpieczeństwo w dobie zagrożeń hybrydowych i militarnych”, „Sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, deepfakes-wyzwania współczesnej kryminalistyki” oraz „Szkolenie ratowników i ratowników medycznych w Policji z wykorzystaniem symulatorów wysokiej wierności oraz pojazdów specjalistycznych typu Ambulans” to tematy środowych konferencji. W ostatnim dniu targów odbędzie się natomiast spotkanie związane z doborem do służby i pracą w Policji.

Wstęp na targi jest bezpłatny dla przedstawicieli służb mundurowych po zarejestrowaniu się online. Rejestracja i sprzedaż biletów dostępne na stronie https://www.targikielce.pl/polsecure

Źródło: Targi Kielce