Kto ma najlepszą drużynę instalatorów systemów alarmowych w Polsce?

I Wicemistrzowie Polski, drużyna instalatorów firmy SOLID GROUP Sp. z o.o. Sp. k.

Podczas zakończonych w czwartek (25 kwietnia 2024 r.) Targów Zabezpieczeń Technicznych Securex w Poznaniu odbyły się VII Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych. Tym razem komisja nie przyznała tytułu mistrzowskiego, a najwyższym wyróżnieniem był tytuł I Wicemistrza Polski, który otrzymała drużyna instalatorów firmy SOLID GROUP Sp. z o.o. Sp. k.

Komisja powołana przez przedstawicieli organizatorów mistrzostw: Polską Izbę Systemów Alarmowych (PISA) oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP) oceniała przede wszystkim szybkość, dokładność, fachowość oraz poprawność wykonywanych przez instalatorów zadań.

Uczestnicy Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych

W rywalizacji, która odbyła się 24 kwietnia 2024 r., brały także udział drużyny instalatorów firm: MICROSYSTEM Sp. z o.o., SOLID SECURITY Sp. z o.o. oraz SERIS KONSALNET SECURITY Sp. z o.o.

Przeczytaj także: Nagrodzono laureatów targów Polsecure 2024! >>

Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych to wyjątkowe wydarzenie stanowiące przestrzeń do dialogu pomiędzy dostawcami rozwiązań i usług, projektantami, instalatorami i klientami końcowymi.

Każda edycja wydarzenia przyciąga przedsiębiorców, w których zakresie działalności jest projektowanie lub wykonawstwo i konserwacja elektronicznych systemów zabezpieczeń technicznych.

Tegoroczne Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych odbyły się pod patronatem medialnym redakcji Security OPS.