Dzień otwarty w BOA

W dniu 22 maja 2024 roku w godzinach 12:00-15:00 na lotnisku Bemowo (wjazd od ul. Radiowej) odbędzie się drugi dzień otwarty służby kontrterrorystycznej. Wśród przygotowanych atrakcji znajdą się m.in. pokazy statyczne pojazdów służbowych i śmigłowców oraz pokaz dynamicznego zatrzymania pojazdu!

Spotkanie z operatorami BOA

Dla odwiedzających zaprezentowane zostanie wyposażenie specjalne m.in.: wyposażenie i sprzęt do prowadzenia działań bojowych w terenie leśnym i zurbanizowanym, sprzęt wysokościowy, sprzęt do prowadzenia działań bojowych w środowisku wodnym, wyposażenie i sprzęt do realizacji działań bojowych w środowisku skażonym.

Będzie można również zobaczyć broń, która jest wykorzystywana w realnych działaniach bojowych. Dodatkową atrakcją będzie pokaz dynamicznego zatrzymania pojazdu.

Przeczytaj także: Targi POLSECURE 2024 – międzynarodowo, merytorycznie i spektakularnie! >>

Ponadto osoby zainteresowane służbą w Centralnym Pododdziale Kontrterrorystycznym Policji „BOA” uzyskają informacje o możliwości zatrudnienia oraz o warunkach przyjęć. To doskonała okazja, aby porozmawiać z operatorami jednostki kontrterrorystycznej o charakterze ich pracy, systemie wynagrodzeń, możliwościach rozwoju, jak również zapoznać się z wymaganiami stawianymi kandydatom do służby.

Źródło: Policja