DKWOC partnerem Hack Yeah

Hackaton HackYeah 2022. Foto. DKWOC

W dniach 19-20 listopada w TAURON ARENA KRAKÓW odbył się największy hackathon w Europie! Łączna pula nagród wyniosła ponad 700 000,00 zł!

Na stadionie Tauron Arena w Krakowie przez 24h specjaliści pracowali nad tworzeniem nowych rozwiązań technologicznych i systemowych. W trwającym 24 godziny hackatonie „HackYeah! 2022” uczestnicy mieli za zadanie przedstawić rozwiązania w 9 kategoriach tematycznych. W tym roku dwie główne to „LESS WASTE” oraz „INTERNET OF THINGS”, a wśród kategorii dodatkowych znalazły się również „GAMES FOR GOOD!”, czy „#MakeSocialMediaFairAgain”.

Przeczytaj także: Jak bezpiecznie kupować w internecie? Poznaj porady Cert Polska, jak uniknąć pułapek podczas zakupów online >>

DKWOC został, po raz kolejny, Partnerem wydarzenia. Przez dwa dni uczestnicy wydarzenia mogli zapoznać się z działaniami Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni oraz odpocząć od zadań hackathonu z naszymi grami na urządzeniach VR. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się zestaw AR, pozwalający zanurzyć się w rzeczywistości rozszerzonej.

W międzynarodowym turnieju trwającym 24 godziny wzięło udział ponad 2300 uczestników z całego świata.

Źródło: DKWOC